Ödeme Yöntemleri

Havale – Eft yöntemi ya da web sitesi üzerinden tüm kredi kartlarını kullanarak Iyzico güvencesi ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale/Eft Bilgileri

Anlaşmalı Banka: Garanti Bankası
İban Numarası: TR70 0006 2000 2990 0006 2950 12
Hesap Sahibi: Emre Yılmaz

Havele ya da Eft işlemi gerçekleştirildikten sonra herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanırz info@30knotscoffee.com adresine açıklamalı bir mail atmanızı rica ediyoruz.

Teslimat ve Kargo

Stokta olan ürünler, sipariş tarihinden sonraki ortalama 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerindeki siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. 125 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Sipariş verirken not bölümünde “şubeden ya da mağazadan teslim almak istiyorum” şeklinde belirtildiği takdirde adrese en yakın kargo şubesinden belirtilen tarihte teslim alabilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken ürün paketini kontrol edip teslim alınız. Kontrol sırasında hasar olduğunu fark ederseniz kargo görevlisine belirtip Hasar Tespit Tutanağı hazırlayınız ve tutanakla beraber ürünü teslim ediniz.

İade ve Değişim

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse, eksikse iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

İadesi yapılacak ürünler 30 Knots Coffee’ nin çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yer almaktadır.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

Siparişinizle herhangi bir durumda bize info@30knotscoffee.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.